ONZE

SPECIALS

Onze merken

VERSTEL-SERVICE

Bij ons draait alles om de perfecte pasvorm! Zit je nieuwe kledingstuk nét niet helemaal goed? Broek net te lang? Of een jurkje zit te ruim? Geen zorgen, onze eigen getalenteerde coupeuse staat klaar om het voor je op maat te maken. Zo zit je outfit altijd als gegoten!

Via FACEBOOK en INSTAGRAM houden wij je op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!

GEEF MODE KADO!

Op zoek naar het perfecte cadeau? De Just More cadeaubon is te leuk om te geven maar nog leuker om te krijgen! Zo geef je mode cadeau! Kies het bedrag dat jij wilt schenken, en wij zorgen voor een feestelijke verpakking. Met deze cadeaubon kan de ontvanger natuurlijk kiezen uit onze geweldige collectie in de winkel. Een geweldig cadeau voor iedereen die je wilt verrassen met de laatste mode! Een cadeaubon kun je ook bestellen via onze socials of Whatsapp!

Via FACEBOOK en INSTAGRAM houden wij je op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!

sparen voor korting Gaat stoppen!

Onze spaarkaart loopt op z’n einde!
We gaan geleidelijk stoppen met het spaarsysteem, maar je krijgt nog steeds de kans om jouw kaart vol te sparen. Nieuwe spaarkaarten worden niet meer uitgegeven, dus op = op en vol = vol.

Heb jij nog een spaarkaart? Lever ‘m dan gewoon in tijdens je aankopen, want je krijgt nog steeds stempels zolang de kaart meegaat. Is je kaart vol? Dan ontvang je € 20 korting bij een minimale besteding van € 35.

Heb je dus nog een spaarkaart in je portemonnee? Gebruik ‘m op tijd en profiteer nog van je korting!

Via FACEBOOK en INSTAGRAM houden wij je op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!

gratis parkeren, stressvrij winkelen!

Kom jij shoppen bij Just More? Wist je dat je bij ons op het winkelcentrum gratis kunt parkeren? Waar vind je dat nog? Bij Just More vind je alles voor een stressvrije winkelervaring, zonder parkeerkosten. We kijken ernaar uit je te verwelkomen in onze gezellige kledingwinkel!

Via FACEBOOK en INSTAGRAM houden wij je op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!